Cassovia Cup 2014 country cross

Zelený dvor 5.10.2014 - oficiálne výsledky na www.sporttiming.sk
Start time: 15:11:58 05.10.2014
Track name: Žilina-HajikTrack length:19.9 km
Race time: 00:00:00Status:

Unofficial results Dorast 2.Jazda

RnkBibNameNatInfoCategoryLapsTimeDiffGap
1.60CMARÍK Timotej SVKKTM 85 2TElite SVK800:20:43.390
2.30VAŠKO Samuel SVKKTM 85Elite SVK800:21:44.30901:00.91901:00.919
3.326KONCZ Oliver SVKYamaha 85Elite SVK800:22:12.94701:29.55700:28.638
4.3MAZAKOVÁ Stanislava SVKHondaElite CZE700:21:05.7321 Lap1 Lap
5.17POPOVICZ Jakub SVKKTM 65 2TU-23CZE700:22:01.0821 Lap00:55.350
6.150GANC Marek SVKCyklistický tím FireflyU-23 SVK000:00:008 Laps7 Laps
6.66HARING Martin SVKCK Banská BystricaElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.10BALTÉS Eduard SVKSPORTCOMPLEX BřeclavU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.29KLÚČIK Daniel SVKCK D3- RACE TEAM BratislavaElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.169SKÁLA Jakub CZEČEZ CT TáborU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.85STÖHR Pavel CZEACSPARTA PRAHAElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.124MEDEK Tomáš CZEPUSKINAK.CZU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.42NAGY Róbert SVKARBÖ Denzel CLIFF WIENElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.19HORÁK Lukáš CZEPUSKINAK.CZElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.143MALÍK Róbert SVKCK Příbram Fany GastroU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.16GARAJOVÁ Lucia SVKKEMO Dukla TrenčínElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.79BARTOŇ Peter SVKArios SPORTAKUS CYCLING TEAMElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.111SUCHARDOVÁ Sofia SVKAŠK INTERElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.35HNÍK Karel CZECULT ENERGY PRO CYCLINGElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.49BLAŽEJ David CZECK Příbram Fany GastroElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.178KOPECKÝ Pavel CZETJ Lokomotiva BerounU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.134PIETRULA Nicolas CZETEAM DUKLA PRAHAU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.151CHLUPÁČ Dominik CZETJ Favorit BrnoU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.67VIGLASKÝ Ivan SVKCK Banská BystricaElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.104BABIČ Adrián SVKUNITREK BIKE TEAM PopradU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.86VIKTORIN Vaclav CZEACSPARTA PRAHAElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.125NIPL Vojtěch CZEPUSKINAK.CZU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.43MESZÁROS Jakub SVKCK Spartak TlmačeElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.61BÁTORA Lukáš SVKCK Banská BystricaElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.20KACHLÍŘ Marcel CZEPUSKINAK.CZElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.144MODLITBA Vojtěch CZECK Příbram Fany GastroU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.161NÔTA Štefan SVKs.r.o. Banská BystricaU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.80MAČÁK Matúš SVKArios SPORTAKUS CYCLING TEAMElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.112VANČO Filip SVKAŠK INTERU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.36TOMEK Josef CZEARBÖ Denzel CLIFF WIENElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.52BOUŠKA Jiří CZELAWI - Author TeamElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.179PLIML Martin CZETJ Lokomotiva BerounU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.137SISR František CZETEAM DUKLA PRAHAU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.153KUKRLE Michael CZETJ Favorit BrnoU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.68KOUDELA Tomáš CZESKC TUFO ProstějovElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.106FIERLA Ondřej CZETeam Forman CinelliU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.170VANČO Jakub SVKCK Banská BystricaU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.87VOJTECH Jonas CZEACSPARTA PRAHAElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.126PETRUŠ Jiří CZEPUSKINAK.CZU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.44MÁČAJ Ondrej SVKCK Spartak TlmačeElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.62DEBNÁR Miroslav SVKCK Banská BystricaElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.21RADOLF Tomáš CZEPUSKINAK.CZElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.146MIČUDA Simon SVKCyklistický tím FireflyU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.162SCHUHLER Tomáš CZELAWI - Author TeamU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.81CERVENKA Martin CZEACSPARTA PRAHAElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.113FRKAL Jakub CZETJ Sigma HraniceU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.37SMOĽAROVÁ Laura SVKPROefekt teamElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.56BAMBULA Ondrěj CZEČEZ CT TáborElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.18SWACZYNA Petr CZECK FESO PETŘVALDElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.138VIŠŇOVSKÝ Tomáš SVKPROefekt teamU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.154GRUBER Pavel CZETJ Favorit BrnoU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.72MATULA Lukáš CZEFORCE KCK ZLÍNElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.107BROKEŠ Rostislav CZETeam Forman CinelliU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.32KYZIVÁT Vladimír CZEOddíl cyklistiky Johnson ContrElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.171VOZÁR Šimon SVKCK Banská BystricaU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.88MALÍK Michal CZEELEVEN MERCEDES-BENZ MITASElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.129SCHLEGEL Michal CZEAWT GreenWayU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.45BOUBAL Martin CZECK Příbram Fany GastroElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.63HRAŠKO Miroslav SVKCK Banská BystricaElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.22KAZIMÍR Adam SVKPUSKINAK.CZElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.147BAŠKA Denis SVKCyklistický tím FireflyU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.163JUHANIAK Kamil SVKEX23 - Saroni factory teamU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.82HOLUB Tomas CZEACSPARTA PRAHAElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.119SÝKORA Dominik SVKCyklistický klub TOPGRASSU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.38HOJDÍK Vladimír SVKPROefekt teamElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.57BAMBULA Stanislav CZEČEZ CT TáborElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.180PETRÁŠ Norbert SVKCK PetrášU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.139FAČKOVEC Matej SVKPROefekt teamU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.155NEUMAN Dominik CZETJ Favorit BrnoU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.73ŠKOPEK Martin SVKKaktus bike team BratislavaElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.109PREJDA Václav CZETeam Forman CinelliU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.46HEBÍK Martin CZECK Příbram Fany GastroElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.172HARAG Tomáš SVKCK Banská BystricaU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.89NESVADBA Jan CZENilfisk ALTO pro cyclingElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.131FORGÁČ Dominik SVKOddíl cyklistiky Johnson ContrU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.64PALČÁK Jozef SVKCK Banská BystricaElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.23LASÁK Matěj CZEMAX CURSOR OstravaElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.148KRAJÍČEK Matej SVKCyklistický tím FireflyU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.164URBÁŠEK Jan CZEEX23 - Saroni factory teamU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.83NESVEDA Jiri CZEACSPARTA PRAHAElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.12KOLVEK Maximilián SVKBikestyle.czElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.39NAGY Tomáš SVKPROefekt teamElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.58BEDNÁŘ Michal CZEČEZ CT TáborElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.182FIALA Petr CZEACSPARTA PRAHAU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.140SALÁK Tomáš SVKPROefekt teamU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.156CHMIDT Vít CZETJ Favorit BrnoU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.74HRADIL Jiří CZEFORCE KCK ZlínElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.11MIŠÍK Michal SVKR.C.T. MartinElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.33BLÁHA Martin CZETEAM DUKLA PRAHAElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.47OKROUHLICKÝ Tomáš CZECK Příbram Fany GastroElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.173DOLEŽEL Radovan CZESKC TUFO ProstějovU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.132ADÁMEK Šimon CZETEAM DUKLA PRAHAU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.65CHALÁS Jaroslav SVKCK Banská BystricaElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.28GROLMUS Bystrík SVKVelosvet Cycling Team PrievidzElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.149STRMISKA Andrej SVKCyklistický tím FireflyU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.167PAPULA Lukáš CZEEX23 - Saroni factory teamU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.84STÖHR Jan CZEACSPARTA PRAHAElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.123ZECHMEISTER Tomáš CZEPUSKINAK.CZU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.4TYBOR Patrik SVKKEMO Dukla TrenčínElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.59VOBORA Ondrěj CZEČEZ CT TáborElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.184RYBA Jan CZEACSPARTA PRAHAU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.141SKLENÁRIK Filip SVKPROefekt teamU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.157HAMPL Petr CZETJ Favorit BrnoU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.78KURIL Patrik SVKArios SPORTAKUS CYCLING TEAMElite SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.110ŠMÝKAL Martin SVKAŠK INTERU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.34HOCHMANN Jiří CZETEAM DUKLA PRAHAElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.48SMOLA Lukáš CZECK Příbram Fany GastroElite CZE000:00:008 Laps00:00.000
6.177MURÁRIK Ľubomír SVKKAKTUS BIKE TEAM BRATISLAVAU-23 SVK000:00:008 Laps00:00.000
6.133KOHOUT Michal CZETEAM DUKLA PRAHAU-23CZE000:00:008 Laps00:00.000

For embedding results to Your page, copy this code and paste to your website. Close

© 2011 Videocom Štancel s.r.o. | elektronická časomiera | technické zabezpečenie podujatí | embed results | online: 0 today: 0